Online Araç Randevu Sistemi, TÜVTÜRK resmi internet sitesi ve TÜVTÜRK A.Ş. den bağımsız özel hizmet vermektedir. Web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz araç muayene randevularını TÜVTÜRK resmi internet sitesi üzerinden hiç bir ücret ödemeden sizin adınıza alıyoruz, danışmanlık hizmetine ihtiyaç duymuyorsanuz randevunuzu ücretsiz olarak kendiniz de alabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için sizden KDV dahil 50 TL hizmet bedeli talep ediyoruz. Daha detaylı bilgi için lütfen Hizmet Şartlarına göz atın.TÜVTÜRK ile hiç bir bağlantımız yoktur. Hizmet bedeli 50 TL'dir.

ONLINE RANDEVU

Hızlı bir şekilde online randevu alabilir muayene takibinizi yapabilirsiniz.

RANDEVU AL

 

Araç sahiplerinin, araç muayeneleri için vakit ayırması için yeterince zaman bulamadıklarından, Unicorn Group Danışmanlık araç muayene geniş servis ağı ve müşteri memnuniyeti kapsamında size en uygun olan randevu saati ve gününü ayarlamak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olcaktır.

Unicorn Group Danışmanlık araç muayene yoğun tempoda olan müşterilerimiz için harika bir hizmet sunuyor. Vale hizmeti ile araç muayene için aracınızın uygun olduğu saatlerde alıp, tüm işlemlerini tamamlayıp sizlere güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

© Copyright 2022 Tüm hakkı saklıdır.