Online Araç Randevu Sistemi, TÜVTÜRK resmi internet sitesi ve TÜVTÜRK A.Ş. den bağımsız özel hizmet vermektedir. Web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz araç muayene randevularını TÜVTÜRK resmi internet sitesi üzerinden hiç bir ücret ödemeden sizin adınıza alıyoruz, danışmanlık hizmetine ihtiyaç duymuyorsanuz randevunuzu ücretsiz olarak kendiniz de alabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için sizden KDV dahil 50 TL hizmet bedeli talep ediyoruz. Daha detaylı bilgi için lütfen Hizmet Şartlarına göz atın.TÜVTÜRK ile hiç bir bağlantımız yoktur. Hizmet bedeli 50 TL'dir.
Biz Kimiz?

ONLINE RANDEVU

Hızlı bir şekilde online randevu alabilir muayene takibinizi yapabilirsiniz.

RANDEVU AL

GENEL:

 1. Giriş yapmış olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda hizmet aldığınız takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli hizmet sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
  2. Hizmetten yararlanan müşteriler, satın aldıkları hizmetin satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
  3. Alınan danışmanlık hizmeti şirketimiz bünyesinde çalışan müşteri temsilcilerimiz tarafından sağlanmaktadır.
  4. Satın alınan her bir hizmet, 3 günlük süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gönderdiği bilgiler dahilinde hizmet sağlanır. Bu süre içinde hizmet sağlanmaz ise, Müşteriler sözleşmeyi sona erdirebilir.
  5. Satın alınan hizmetin satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

   

SATIN ALINAN HİZMET BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

 1. Alıcı, satın aldığı hizmet bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Firmamızın hizmeti vermekle yükümlülüğü sona erer.

   

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

 1. Hizmet sağlandıktan sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan hizmet bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Satıcı sağlanan hizmetin dijital olarak iptalini gerçekleştirme hakkına sahiptir.

   

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE HİZMET BELİRTİLEN SÜREDE VERİLMEZ İSE:

 1. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve hizmet süresinde teslim edilemez i, durum Alıcı’ya bildirilir. Satıcı hizmet bedelini alıcıya iade eder. Alıcı siparişi iptal ederse; Hizmet dijital olarak sağlandığından dolayı hizmet alınmadan önce iptal etmek şartıyla ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

   

CAYMA HAKKI

 1. ALICI; satın aldığı hizmetin teslim edilmeden önce bildirmesi şartıyla ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

   

İADE KOŞULLARI:

 1. SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmekle yükümlüdür.
  2.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle alınan hizmette iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde hizmetin usulüne uygun sağlanmamasından ALICI sorumlu değildir.
  3. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

   

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

 1. ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

   

ÖDEME VE TESLİMAT

 1. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.
© Copyright 2023 Tüm hakkı saklıdır.