Online Araç Randevu Sistemi, TÜVTÜRK resmi internet sitesi ve TÜVTÜRK A.Ş. den bağımsız özel hizmet vermektedir. Web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz araç muayene randevularını TÜVTÜRK resmi internet sitesi üzerinden hiç bir ücret ödemeden sizin adınıza alıyoruz, danışmanlık hizmetine ihtiyaç duymuyorsanuz randevunuzu ücretsiz olarak kendiniz de alabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için sizden KDV dahil 50 TL hizmet bedeli talep ediyoruz. Daha detaylı bilgi için lütfen Hizmet Şartlarına göz atın.TÜVTÜRK ile hiç bir bağlantımız yoktur. Hizmet bedeli 50 TL'dir.
HİZMETLER

ONLINE RANDEVU

Hızlı bir şekilde online randevu alabilir muayene takibinizi yapabilirsiniz.

RANDEVU AL

Araç Muayene Kusurları Ülkemizde araç muayeneleri Tüvtürk tarafından yapılmaktadır. Birçok araç sahibi araçlarını belirli periyotlar halinde araçlarını muayene yaptırmak için Tüvtürk ‘ün muayene istasyonlarına gitmektedirler. Araç muayeneleri sonucunda araçlarına onay verilmeyen araç sahipleri karşılaştıkları bu durum karşısında söz konusu eksikliği gidermek için para veya zaman harcamaktadır. Birçok araç sahipleri araçların kusur oranlarının ne olduğunu tam olarak bilmeden, servislere veya araç tamir atölyelerine götürmektedir.

Tüvtürk araç muayene Ulaştırma Bakanlığının yayımlamış olduğu araç muayene istasyonlarındaki araç kusurları listesine göre alınacak ufak tedbirlerle emniyetsiz veya ağır kusurlu raporu alarak para veya zaman kaybı önlenebilir. 03.03.2014 tarihi itibari ile uygulanacak olan ağır kusur tablosu aşağıda verilmiştir.

 
© Copyright 2022 Tüm hakkı saklıdır.